Anasayfa |  Oteller |  Yurtdışı Turlar |  Vize Hizmetleri |  Yurt Dışı Kayak Turu |  Kültür Gezileri |  Fırsat Paketleri |  Ucuz Uçak Bileti |  Cruise |  Hakkımızda | 

Romanya Turu

Başlangıç Tarihi 18.05.2011
Bitiş Tarihi 22.05.2011
Fiyat 449  €
Hareket Yeri İstanbul

Program
ROMANYA TURU
 MANASTIR VE ŞATOLAR ÜLKESİ
3 GECE 4 GÜN


18 Mayıs 2011  İSTANBUL-BÜKREŞ
İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Tarom Havayolları’nın özel uçuşu ile saat 10.00’da Bükreş’e hareket. Yerel saat ile 11.15’de Bükreş’e varış. Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle Bükreş şehir turumuza çıkıyoruz. Doğu’nun Paris’i Bükreş’i yakından tanıma fırsatı bulacağımız bu turumuzda; İhtilal Meydanı, Üniversite Meydanı, Milli Tiyatro ve Çavuşesku tarafından yaptırılan “Halk Evi” (dünyadaki 2. büyük binadır ve bittiğinde 10 milyar dolara mal olmuştur) panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuz ardından otele yerleşme. Geceleme otelimizde.

19 Mayıs 2011  SINAIA-BRAN-BRAŞOV
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Ekstra olarak düzenlenecek olan Sinaia-Bran- Braşov turuna katılabilirler. Siania’ya varışımızı müteakip Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan Peles Şatosu’nu geziyoruz. Daha sonra Bran kasabasında bulunan Drakula Şatosu‘nu geziyoruz ve Braşov’u görmek üzere yolumuza devam ediyoruz. Ortaçağ şehir görüntüsünü koruyan şehir gezimizden sonra Bükreş’deki otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde. 

20 Mayıs 2011 SNAGOV MANASTIRI- MOGOSOAIA SARAYI
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Ekstra olarak düzenlenecek olan Snagov Manastırı-Mogosoaia Sarayı turuna katılabilirler. Görülmesi gereken tarihi yerlerden biri olan Snagov Gölü’ndeki ada üzerinde yer alan Snagov Manastırı gezimizin ardından, 16. Yüzyılda yapılmış olan ve Türk-Venedik mimarisinin en güzel örneklerini taşıyan Mogosoaia Sarayı’nı geziyoruz. Geceleme otelimizde.

22 Mayıs 2011 BÜKREŞ -İSTANBUL

Otelimizden rehberimizin belirleyeceği saatte ayrılıyor ve Bükreş Havaalanı’na hareket ediyoruz. Saat 18:00’de kalkacak Tarom Havayolları’na ait özel uçuşumuz ile İstanbul'a hareket. Saat 19.15’de İstanbul Atatürk Havalimanı’na varış. Gezimizin sonu.
Bir başka gezimizde buluşmak üzere...
 
Fiyat
Gezi Fiyatımız
( EURO )
Şehir Merkezi
4 yıldız
Şehir Merkezi
5 yıldız
İki Kişilik Odada Kişi Başı
449
529
Odada Tek Kişi
549
649
Odada 3. Kişi
449
529
02-12 Yaş Çocuk
399
449
00-02 Yaş Çocuk
TAX 
TAX

ROMANYA TURU ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
İSTANBUL / BÜKREŞ/ İSTANBUL TAROM  HAVA YOLLARI GİDİŞ-DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ
HAVA ALANI- OTEL - HAVA ALANI TRANSFERLER
BÜKREŞ PANORAMİK ŞEHİR TURU
BELİRTİLEN KATEGORİDE 3* - 4* ve 5* OTELLERDE 3 GECE KONAKLAMA (ODA/KAHVALTI)
TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ
HAVA ALANI VERGİLERİ 140 EURO 

ROMANYA  TURU ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 TL
PROGRAMDA BELİRTİLEN EKSTRA TURLAR VE KİŞİSEL HARCAMALAR
TÜRKİYE İÇİ ARA BAĞLANTI UÇUŞ ÜCRETİMİZ (GİDİŞ-DÖNÜŞ) 90 EURO
KIBRIS ARA BAĞLANTI UÇUŞ ÜCRETİMİZ (GİDİŞ-DÖNÜŞ) 150 EURO
MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

İSTEĞE BAĞLI EKSTRA TURLARIMIZ
SINAIA-BRAN-BRASOV TURU 55 EURO
SNAGOV MANASTIRI – MOGOSOAIA SARAYI 50 EURO
FOLKLOR VE AKŞAM YEMEĞİ 45 EURO
KÖSTENCE TURU 60 EURO


Miletos Turizm , havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları, uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 
Rezervasyon ve Bilgi Formu
Kişisel Bilgiler
Adınız
Soyadınız
Adres
Şehir
Ülke
Telefon
GSM
Fax
E-mail
Diğer
Kişi Sayisi

Rezervasyon Bilgileri
Diğer Bilgiler
 
Copyright TatilYolu 2008        OnlineTR